POLSKI ZWIĄZEK MUAYTHAI

Logo Polski Związek Muaythai (PZM)

Polski Związek Sportowy w dyscyplinie Muaythai. Współpracuje i jest rozpoznawalny przez EMF – European Muaythai Federation, IFMA – International Federation of Muaythai Amateur oraz WMC – World Muaythai Council.

Misją Polskiego Związku Muaythai jest promowanie sportu walki muaythai oraz związanych z nim kampanii m. in. „Muaythai przeciw narkotykom”, w której bierze udział ponad 120 państw z całego świata.

Celem Polskiego Związku Muaythai jest kształtowanie pozytywnych wzorców spędzania wolnego czasu wśród młodzieży. Muaythai jest sportem, który może skutecznie odsunąć dzieci i młodzież od narkotyków lub zachowań przestępczych.

Muaythai to sport walki, który nie tylko wzmacnia ciało, ale przede wszystkim wychowuje. Trening dla dzieci i młodzieży pozbawiony jest jakichkolwiek elementów agresji, a dzieci zdobywają doskonałą sprawność fizyczną, poprawiają zdolność koncentracji. Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w walce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin sportowych, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

 

Dane kontaktowe:
30-052 Kraków, ul. Juliusza Lea 44
adres korespondencyjny: 31-007 Kraków, ul. Wiślna 10
tel. +48 606 119 150
email: biuro@muaythai.pl
http://www.pzmuaythai.pl/